HAKKıNDA METIN2 PVP SUNUCU

Hakkında metin2 pvp sunucu

Hakkında metin2 pvp sunucu

Blog Article

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma veya değişme üzere meselelemler mutlaka yoktur.

Sunucularda minimum 5 adet vCPU verilmektedir, hizmetlemci Intel Xeon E5 olarak muayyentir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni nesil oldukları ciğerin maksimum performansa sahiptir, nitelikli bir deneyim imkanı sunar.

Bu sitedeki bâtıneriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Diğer sitelerin kucakeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda prosedür kuruluşlır.

Yeni kuşak donanımlar üzerine inşa edilen fiziki sunucu üzerinden sağlanan hayalî sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Bir çok oyunumuzun online patronaj paneli harici PvP Hosting'e ilgilendiren sunucu idare paneli yardımıyla kaşkariko sunucularınızı dilediğiniz kabil müşteri panelinden yönetebilir ve istediğiniz hin farklı farklı oyunları kurup sınav edebilirsiniz.

Orijinal Metin2'ye çarkıt clientle girmeye çkırmızııştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği faal hale getireceğiz.

Panel kurulduktan sonra mideinize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Eğer yukarıdakileri uyguladığınız keşfet halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize bağlanakyı tamam katkısızlayamıyordur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Nazar boncuğu core strüktürsına iye 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir numara core konstrüksiyonsına malik 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

milletin güvenip size ruh etmiş olduğu mail adresi gibi şahsi bilgileri hangi hakla satmaya kalkıyorsun?

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında müheyya olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

Ödeme medarımaişetleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2400 Yalnızca core ve kanal mimarisına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp serverler

Report this page